Vyhledejte zážitek

Kraj:

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Cenové rozpětí:

O nás

Vážení zákazníci,

Vítáme Vás v našem světě plném dobrodružství, adrenalinu, gurmánství a relaxace. Dali jsme si za cíl, že splníme sen každému z Vás. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky zážitků.

Jsme profesionální tým, který pro Vás s pečlivosti sobě vlastní vybírá ty nejlákavější zážitky. Preferujeme zejména osobní přístup a to jak s dodavateli našich zážitků tak zejména s našimi zákazníky.

Na našich stránkách naleznete širokou nabídku zážitků, které můžete sami vyzkoušet nebo je darovat jako dárek svým blízkým. Kdo by nechtěl vzlétnout k oblakům, řídit silné auto nebo zažít něco neobyčejného. Pokud se rozhodnete darovat zážitek, budete originální. Oslavenec získá možnost na vlastní kůži prožít vybraný zážitek a vzpomínky na tento den mu zůstanou velmi dlouho.

Nemůžete se rozhodnot, který dárek si vybrat? Obraťte se na naše odborníky, radí Vám poradíme a spolu najdeme řešení. Darovat můžete také univerzální poukaz. Obdarovaný si již sám vybere zážitek, který ho nejvíce láka.

 

Mezi naše nejoblíbenější zážitky patří:

   - bungee jumping

   - seskok padákem

   - let balónem v Alpách

   - čokoládová masáž

Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni a že naše dárky udělají obdarovaným velkou radost.

Za celý tým společnosti zazitkyzababku.cz,
Ing. Zdeněk Horák
Ředitel agentury

Kontakty

+420775330875

Sídlo společnosti:

www.ZazitkyZaBabku.cz
Závodní 1216
Hluk, 68725

IČO: 88549933
DIČ: CZ88549933

Bankovní spojení: FIO 2200229095 / 2010